Adidas – nákupy ve dvou

Srpen 2021 | NAPSALA: PETRA A HANKA

Ahoj outleťáci

dnešní článek bude zaměřen na jeden z mnou nejnavštěvovanějšího a nejoblíbenějšího obchodu a tím je Adidas! Na nákupy jsme vyrazili společně s mým partnerem a vybrali pro vás outfity jak na volný čas, tak i na sport. Zaměřili jsme se na kolekci Adidas Clearance, do které spadají výběrové a jedinečné kousky, které u nás koupíte za zlomek ceny! Jedná se například o kolekci Adidas by Stella McCartney, která nabízí opravdu stylové kousky, které obzvláštní každý šatník.

Tak se pojďme podívat, co jsme si vybrali!

Outfit č. 1 – volnočasový look

Tyto kalhoty jsem si zamilovala na první pohled. Vzhledem k tomu, že barva je velmi výrazná, zvolila jsem jednoduchou černou podprsenku, která se dá nosit i jako top.

Outfit č. 2 – sportovní look

Sport je bezesporu jedním z mých největších koníčků a miluji se při něm cítit dobře a pohodlně. Sáhla jsem po legínach z kolekce Adidas by Stella McCartney, které mě zaujaly nejen svým designem, ale také velmi příjemným a kvalitním materiálem. Doplnila jsem je o červenou funkční podprsenku a boty Utraboost 20, které jsou mimořádně pohodlné.

Všechny kousky koupíte u nás v outletu za zlomky cen!

Outfit č. 3 – volný čas muži

Jednoduchý volnočasový look, který je obzvláště o boty Adidas Superstar s neobvyklým designem. Adidas Superstar jsou kultovní tenisky se slavnou gumovou špičkou. Jedná se o původně basketbalové boty ze 70. let. V tomto provedení jsou naprosto skvělé, co myslíte?

Outfit č. 4

Kalhoty s atypickým střihem a vázáním doplněné o jednoduchý top a opět botami Adidas Superstar.

Outfit č. 5

Outfit, který lze využít jak ve volném čase, tak na sport. Boty Adidas Ultraboost mají všestranné využití a najdete je u nás v několika možných designech. Jak se Vám líbí tento?

Doufáme, že se Vám dnešní příspěvek líbil a načerpali jste nějakou inspiraci!

Hanka

Petra & Hanka - podpis
OAM Fashion sisters. Kdo jsme a proč to děláme? Jsme dvě sestry z Ostravy, které mají rády svět módy. Chceme vám ukázat, jaké kousky vybrat a jak je spolu pěkně kombinovat. Zjistíte, co vám sluší a v čem vynikne právě vaše postava. Móda nás obě zajímá odmala. Proto vám také poradíme, co se právě nosí,
Profilový obrázek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nový článek

Červen 2022

SPARKYS

Nový článek

Květen 2022

FADE – doplňky

Nový článek

Květen 2022

Sportovní tipy od značky Under Armour

Instagram Instagram