Vánoční inspirace 🎄

Prosinec 2021 | NAPSALA: PETRA A HANKA

Ahoj outleťáci,

hlásíme se Vám s novým článkem a tentokrát se speciálním hostem, a to naším úžasným stylistou Luďkem Šmehlíkem. Konec roku s sebou přináší významné události, a proto jsme si pro Vás společně s Luďkem tématicky připravili inspiraci právě na ně!

Outfit k vánočnímu stolu 

Pro tuto příležitost jsme vybrali prodejnu CiAO di MaxTaxa.

Komentář stylisty: Nejkrásnější svátky roku si zaslouží nejkrásnější outfity. Hřejivé odstíny zlaté, syté zelené či červené rozhodně udělají u vánoční tabule velkou parádu. Dámy by měly vsadit na elegantní šaty a pánům nesmí chybět dobře padnoucí blazer či společenské sako. 

Outfit pro vánoční pohodu

Komentář stylisty: Vánoční pohoda s rodinou v chladných zimní dnech si zaslouží pohodlné a hřejivé oblečení. Chybu rozhodně neuděláte s vlněnými svetry či roláky. Důležité je se cítit především příjemně jako v bavlnce.

Outfit na silvestrovskou párty

Pro tuto událost jsme vybrali prodejnu Fade, kde naleznete značky Calvin Klein a Guess.
Komentář stylisty: Konec roku si žádá mimořádný outfit. Nebojte se zazářit a vsaďte na lesklé nebo třpytivé kousky a doplňky. Je to právě poslední noc v roce, kdy můžeme zazářit. 

Věříme, že se Vám náš dnešní článek ve spolupráci s Luďkem líbil a nechali jste se inspirovat!

Děkujeme Vám za Vaši přízeň v roce 2021, přejeme Vám příjemné a klidné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do Nového roku!

Těšíme se na Vás v roce 2022.

Prodejna Gant 

Petra & Hanka - podpis
OAM Fashion sisters. Kdo jsme a proč to děláme? Jsme dvě sestry z Ostravy, které mají rády svět módy. Chceme vám ukázat, jaké kousky vybrat a jak je spolu pěkně kombinovat. Zjistíte, co vám sluší a v čem vynikne právě vaše postava. Móda nás obě zajímá odmala. Proto vám také poradíme, co se právě nosí,
Profilový obrázek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Profilový obrázek
Janča
16. 12. 2021

Skvělá inspirace:-)

Profilový obrázek
Lucka
16. 12. 2021

Bomba!

Zobrazit další komentáře
Nový článek

Květen 2022

Sportovní tipy od značky Under Armour

Nový článek

Duben 2022

Jak se vám líbí ESPRIT?

Nový článek

Duben 2022

Pojďte s námi do Pepe Jeans

Instagram Instagram